گلستانه ارقام پارسیان|های‌تک

گلستانه ارقام پارسیان|های‌تک|طراحی و تولید نرم افزار|طراحی وب سایت|اندروید|سئو|نرم افزار| اینترنت مارکتینگ|هاست|دامنه

طراحی وب سایت

web-site

 شما برای ورود یا پیشرفت در دنیای تجارت الکترونیک قطعا نیاز یه یک وبسایت مناسب دارید که از طراحی و برنامه نویسی تا پیاده سازی و بروز رسانی آن بصورت مناسبی انجام گرفته باشد و همچنین از آخرین تکنولوژی ها استفاده کند، تا موفقیت شما را تضمین کند .

مراحل طراحی وبسایت :

قدم اول :  بررسی سفارش ارسالی شما 

ابتدا درخواست شما می بایست به طور دقیق و کامل برای ما ارسال گردد که این امر از طریق ایمیل, تماس تلفنی , یا فکس و ... صورت خواهد گرفت. در هر حال اولین قدم و مهمترین قدم در نتیجه بخش بودن یک پروژه , درک و تحلیل صحیح آن پروژه می باشد.

قدم دوم : انتخاب نام دامنه مناسب

دامنه سایت همان نام سایت شما خواهد بود.همان نامی که سایت شما در شبکه جهانی وب با آن شناخته خواهد شد.داشتن یک نام مناسب برایوبسایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهید ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید. 

قدم سوم : انتخاب فضای مناسب ( فضای هاست )

هر سایت برای نگه داری اطلاعات و مطالب ، فایلها و دیتابیس و... نیاز به فضایی دارد.این فضا و پهنای باند به میزان اطلاعات و بازدید هر سایت متفاوت خواهد بود.قدم مهم دیگر در داشتن یک وب سایت مناسب انتخاب هاست مناسب است.

قدم چهارم : پرداخت اولیه و فعالسازی سرویس ها

طبق روال کاری های تک , پس از بررسی دقیق نیاز و خواسته شما هزینه و زمان مورد نیاز جهت طراحی و برنامه نویسی سایت را به شما اعلام خواهد کرد تا پرداخت اولیه صورت گیرد.

قدم پنجم : طراحی اولیه قالب وب سایت

پس از پرداخت اولیه اولین قدم طراحی قالبی مناسب حرفه و خواسته شماست.قالب سایت همان محیط ظاهری سایت می باشد.همان محیطی که تمامی کاربران ( اعضا و مهمان) با آن سر و کار خواهند داشت و درصورتی که این محیط جذاب نباشد موجب خستگی و کاهش بازدید وب سایت شما خواهد شد.به همین دلیل , های تک برای رسیدن به قالب مورد نظر قالب پیشنهادی را مطابق میل شما تغییر خواهد داد تا قالب و ظاهری جذاب و مطابق میل شما طراحی گردد.

قدم ششم : شروع برنامه نویسی پس از تایید قالب

پس از تایید نهایی قالب توسط شما , برنامه نویسی سایت آغاز شده و آغاز مهلت تحویل سایت از این زمان یعنی پس از تایید نهایی قالب محاسبه خواهد شد. 

قدم هفتم : تحویل و آموزش وب سایت

در این مرحله تمامی اشکالات رفع شده است و دیگر مرحله ای باقی نمانده است.تنها ازوبسایت خود لذت ببرید.

" های تک " با بهره گیری از نیروهای متخصص خود در زمینه های تحلیل و آنالیز بازار، تیم حرفه ای گرافیک و تیم تخصصی برنامه نویسی وب پروژه های بسیاری را برای حوزه های مختلف تجاری، صنعتی، اداری و ... پیاده سازی و پشتیبانی کرده است. هدف اصلی ما رساندن مشتریان به رتبه مناسب در اینترنت (ROI) میباشد که با مشاوره های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی بعد از طراحی وب سایت همواره در کنار مشتریان خود می باشیم.